Каталог товарів menu

Бізнес з Turcoffee

Заробляй з нами

Ми не завжди влаштувалися на ту роботу, на яку б хотілося,
Ми не завжди заробляємо там, де б хотілося,
Ми не завжди робимо бізнес, який приносить моральне задоволення.

У компанії Turcoffee Club все навпаки!

Наші партнери заробляють гроші за чашкою кави, у вільному спілкуванні.

Ви коли небудь заробляли гроші, просто пригощаючи своїх друзів і приятелів чашкою кави?

Сьогодні наша бізнес пропозиція є найбільш актуальною, тому що дає можливість нашим партнерам просувати наш продукт на кавовому ринку в умовах відсутності конкуренції в даному сегменті, а також тому що користується підвищеним попитом. Високий рівень маркетинг плану дозволяє нашим партнерам не тільки самостійно займатися продажами, а й створенням власних команд в будь-якому регіоні України.

Потужна операційна система сайту дозволяє відстежувати в он-лайн режимі всі покупки ваших клієнтів:

  • Нараховані комісійні
  • Особисту статистику
  • Статистику ваших команд

Принцип просування заснований на командній роботі і дозволяє з найменшим опором та в короткі терміни захоплювати нові території кавового ринку. У нашій системі просування основним двигуном торгівлі є бізнес семінари, на яких нові партнери отримують під ключ інноваційні інструменти, за допомогою яких кавовий бізнес буде динамічно розвиватися.

На базі компанії створено Академію Turcoffee Club, метою якої являється висококласне навчання наших партнерів. На кожному етапі сходження по кар'єрі, наші партнери отримують унікальні практичні тренінги від провідних фахівців компанії і від залучених сторонніх фахівців.

Кар'єра в компанії Turcoffee

В компанії Turcoffee Club Ви зможете побудувати блискучу кар'єру, стати фахівцем в кавовій сфері, побудувати бізнес на постійно зростаючому ринку, а також створити ситуацію для отримання пасивного доходу на роки вперед. Ви думаєте що кавовий ринок переповнений? Ми точно знаємо, що це не так! З компанією Turcoffee Club все починається з початку.

Приєднуйся і розвивай!