Каталог товарів menu

Як оформити замовлення

Початок роботи

Для того щоб оформити Ваше перше замовлення, перш за все, вам необхідно зареєструватися!

  • Реєстрація дуже проста і не забере у вас більше 2х хвилин!

Після реєстрації, Вам на email буде надіслане посилання для активації облікового запису в партнерській базі Turcoffee Club.
Активувавши свій обліковий запис і авторизувавшись на сайті - можете сміливо приступати до покупок і до формування вашої стуктури!

Як це працює?

Проект Turcoffee Club функціонує в тісній взаємодії з компанією - виробником Turcoffee. Але слід розрізняти ці дві компанії за функціями. Компанія Turcoffee є ексклюзивним імпортером лінійки кавоварок Arzum Okka на території України і виробником кави спеціального помолу для даних кавоварок. Компанія пропонує ринку інноваційні комплексні рішення для приготування кави по-турецьки, як для тих, хто професійно заробляє на продажу кавових напоїв, так і для користувачів ринку домашнього вжитку. В основні функції Turcoffee входить:

  • Експортно-імпортні операції
  • Поставка обладнання, кави та іншої продукції
  • Супровід клієнтів на різних етапах
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування кавоварок
  • Контроль якості продукції

Що ж стосується просування та продажу продукції, ці функції покладені на дистрибуційні компанії.

Turcoffee Club

Ключова роль у популяризації та продажу продукції відведена компанії Turcoffee Club з її інноваційним підходом до просування на кавовому ринку. Фундамент компанії - це партнери, фінансово зацікавлені в просуванні продукції Turcoffee. Партнери отримують можливість створювати свій особистий клієнтський портфель всередині компанії і мають право на отримання комісійної винагороди. Кожному партнеру надається своє особисте реферальне посилання, яке дає можливість реєструвати як клієнтів, так і партнерів в свою структуру і щомісяця отримувати комісію від їх покупок.

Переваги

Переваги системи полягають в тому, що партнер не повинен створювати склад і забезпечувати клієнтів продукцією, всю відповідальність за постачання клієнтів продукцією бере на себе компанія - виробник.

Фактично, партнер одноразово з'єднує клієнта або партнера з компанією і надалі отримує пасивний дохід від їх подальших покупок. Це дає можливість партнеру займатися виключно залученням нових клієнтів і партнерів і не витрачати свій час на обслуговування користувачів, створених раніше. Такий підхід дозволяє партнеру розвиватися не тільки в своєму регіоні, а також по всій території України, або в інших країнах.

Як стати партнером?

Для того, щоб стати партнером, необхідно всього лише пройти процедуру реєстрації на сайті та ознайомитися з документом "кар'єра і винагорода". Після реєстрації партнер отримує реферальне посилання і можливість проводити реєстрацію клієнтів і партнерів в свою організацію.

Більш детальну інформацію можна отримати в рамках дводенних офлайн стартап семінарів, або одноденних онлайн стратап семінарів, які проходять щомісяця.
Дати семінарів і місце проведення можна уточнити у менеджера.